07 Bezoek en rondleiding Kasteel Heeswijk Zomeractiviteiten


Aantal lessen1
Prijs € 17.50

Kasteel Heeswijk kent een bewogen geschiedenis die teruggaat tot het jaar 1050 toen er in het moerassige beekdal van de Aa een motteburcht werd gebouwd. Dit is een houten fort op een heuvel binnen een gracht.
In 2000 krijgt Kasteel Heeswijk de titel ‘Kasteel van Brabant’ en wordt Topmonument van Noord-Brabant. Landgoed en kasteel groeien uit tot een druk bezochte historische buitenplaats.


Gedurende anderhalf uur zal een gids ons rondleiden door het kasteel en ons de verdere, imposante geschiedenis vertellen. Na de rondleiding kan iedereen nog wandelen door de tuin en rondom het kasteel.



Indien je in het bezit bent van een museumjaarkaart kun je dit bij de aanmelding doorgeven, er wordt dan € 12,- in mindering gebracht.

Bekijk de cursusgegevens

Locatie & docent Start & dag Tijden
Extern 06-07-2023 10:00 - 12:00
Externe leiding donderdag Toon lesdata (1)
Lessen
06-07-2023

Bekijk ook andere cursussen uit deze categorie