Kunstschilderen Tekenen en schilderen


Aantal lessen12
Prijs € 265.00

Ontdek de kunstenaar in jezelf in deze inspirerende beginnerscursus.


In 12 lessen ga je onder begeleiding van kunstschilder Angela Delisse stap voor stap aan de slag met verschillende technieken. Angela is een expert in kleuren mengen en ze leert je hier alles over.


De eerste les beginnen we met schetsen op papier. Je werkt met potlood, houtskool, aquarelpotloden, krijt en inkt om de basis van jouw kunstwerk vast te leggen. Daarna gaan we de diepte in en schilder je jouw onderwerp op doek of houten paneel. Of je nu kiest voor een landschap, bloemen en planten, portret en model, of zelfs je favoriete huisdier, jij bepaalt de focus.


Deze cursus biedt je alles om op jouw eigen tempo je creativiteit te ontdekken en te ontwikkelen. Schrijf je nu in en laat je verrassen door wat jij kunt creëren.


Alle materialen zijn inbegrepen, behalve het schilderdoek of houten paneel, deze schaf je zelf aan.

In deze cursus mag je gebruik maken van de materialen van De Eijnderic. Tijdens de eerste les zal Angela bespreken wat handig is om zelf aan te schaffen. Heb je zelf al materialen in huis? Neem deze dan gerust mee. 


U kunt zich helaas niet meer inschrijven voor deze cursus/workshop.

Bekijk ook andere cursussen uit deze categorie