Dikke Dames schilderen Tekenen en schilderen


Aantal lessen1
Prijs € 42.00

Dikke Dames is het thema van deze middag. We gaan schilderen op een doek. De workshop wordt begeleid door Katharina; zij geeft uitleg, tips en hulp. Dus ook als je weinig ervaring hebt, gaat dat schilderij van jou helemaal goed komen. 


Hoe ga jij de Dikke Dames schilderen? Op het strand? Aan de wijn? Of met een heerlijk taartje? De keuze is aan jou.


Je kunt een voorbeeld van een schilderij meenemen als je in die stijl wilt werken. Je kunt ook een foto meenemen van jezelf, vrienden of familie die je op jouw doek wilt omzetten in Dikke Dames. Belangrijk is dat de gezichten en lichamen goed zichtbaar zijn en de afbeelding van voren is genomen. 


Een foto of voorbeeld meenemen is niet verplicht. Het is wel fijn als je van tevoren al bedacht hebt welke dikke dames (beter niet meer dan 3 dames) je wilt gaan schilderen, je kunt dan direct aan de slag.


Voor alle materialen wordt gezorgd, deze zijn bij de prijs inbegrepen.


Meld je aan en doe gezellig mee. Ook erg leuk om cadeau te geven!



Materialen
Alle materialen zijn inbegrepen ook het doek

U kunt zich helaas niet meer inschrijven voor deze cursus/workshop.

Bekijk ook andere cursussen uit deze categorie