Schrijf je autobiografie Literatuur en Kunstgeschiedenis


Aantal lessen4
Prijs € 94.00

Het verhaal van je leven samenvatten in een autobiografie. Voor wie wil je dat doen? Je kinderen? Je familie? Of gewoon voor jezelf? Hoe doe je dat? Waar begin je?


In vier lessen analyseer je in een kleine groep wat jouw autobiografie zo bijzonder maakt. Natuurlijk is er aandacht voor schrijven. Het is de bedoeling dat je heel wat hoofdstukken hebt gemaakt aan het einde van de cursus. Maar we leren elke les ook over schrijftechnieken. We kijken naar opbouw en naar indeling. En we bepalen de keuzes die je maakt om je verhaal zó op te schrijven dat de lezer het graag wil lezen. Want daar schrijf je uiteindelijk voor. Tussendoor, en vooral ook na de cursus, werk je thuis verder aan je eigen biografie.


Schrijfcoach en docente Annelies Cuijpers gaf deze cursus al eerder bij de Eijnderic. “Mensen raken bij de eerste les al enthousiast. We beginnen namelijk met het in kaart brengen van je verhaal. Elk leven en elk thema is uniek. Je schrijft vanuit je eigen kennis en je eigen ervaringen. Dat maakt de cursus tot een zoektocht naar wat je écht wilt vertellen met je verhaal over je levenservaringen.”


Bekijk de cursusgegevens

Locatie & docent Start & dag Tijden
Heesch 28-10-2026 19:30 - 21:30
Annelies Cuijpers woensdag Toon lesdata (4)
Lessen
28-10-2026 11-11-2026 25-11-2026 16-12-2026

Bekijk ook andere cursussen uit deze categorie